Telefondan Kripto Para Madenciliği Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz?

 Telefondan Kripto Para Madenciliği Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz?
0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

Kripto paraların geçmişi 2007 yılına kadar dayanmaktadır. Bu dijital paralar ile 2 çeşit para kazanma metodu mevcut. Bunlardan birincisi borsalarda al-sat yapmaktır. İkincisi ise kripto para madenciliğidir. Bunların içerisinden en çok merak edilen ise şüphesiz madencilik yani mining işlemleridir. Şimdi sizlere güzel bir haberimiz var. Bu durum özellikle yeni girişimcilerin yüzlerini güldürecek nitelikte diyebiliriz. Artık telefondan kripto para madenciliği yapabileceksiniz. Evet. Yanlış duymadınız! Akıllı cihazlarınız ile gayet pratik bir şekilde mining işlemleri yapabilirsiniz. Üstelik herhangi bir internet harcama ve ek ücret gibi bir durumda söz konusu değil. Şimdi sizlere 2 adet coinden bahsedeceğiz. Bunlar Pi coin ve Bee coin olarak yer alıyor. Bu kripto paralara hep birlikte yakından bir göz atalım.

Pi Coin ile Telefondan Kripto Para Madenciliği

Son zamanlarda çeşitli platformlarda isminden sıkça söz ettiren Pi Coin son teknoloji dijital bir kripto para birimidir. Temel hedefleri ise dünyada en çok kullanılan platform olmak ve kullanıcılar arasında dijital parayla hizmet veren devasa bir pazar oluşturmaktır. Pi Coin, Stanford üniversitesinde okuyan üç girişimci tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Stellar platformunun alt yapısı temel alınarak ortaya çıkarılan Pi, gelişim aşamasında Stellar platformunun mining işlemine izin vermemesine rağmen yaptıkları güncellemeler sayesinde madencilik işlemini simüle edip kişilerin yetenek ve liyakatine bağlı olan özel bir paylaşım modeli olmasını sağladılar. Pi, temel olarak Bitcoin ve diğer dijital paralar ile aynı mantığa sahip olsa da işleyiş bakımından diğerlerinden ayrılıyor. Pi coin uygulamasını Google ve Apple uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Bee Coin ile Telefondan Kripto Para Madenciliği

Bee Network, kişilerin telefondan kripto para madenciliği yapabileceği bir dijital para birimidir. Bee’yi kazanmaları için pratik bir deneyim sağlayan yeni bir blockchain teknolojisidir. Madenci, Davetçi ve Doğrulayıcı rollerini üstlenerek, Bee kullanıcıları çeşitli Bee ödülleri kazanırlar. Bee’yi değerli kılmak adına, Bee kullanıcıları  Bee’yi gerçek parayla alıp satmak için büyük dijital para birimi borsalarında listeleyen, gerçek insanlardan meydana gelen bir ağ olacak şekilde özenle dizayn edilmiştir. Bee coin uygulamasını Google ve Apple uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Dilerseniz ”Amazon Web Services AWS Nedir?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

World of Tanks [SOI] Many GEOs
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın