İşte Yeni Volkswagen Golf

 İşte Yeni Volkswagen Golf
2 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

İşte Karşınızda Yeni Golf

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf, 40 yılı aşkın süredir en başarılı Avrupa otomobilidir. Bu en çok satan tarihçesinde yeni bir bölüm, sekizinci VW Golf dünya prömiyeri ile başlıyor – dijitalleştirilmiş, online bağlantılı ve kullanımı fazlasıyla artırılmış durumda. Golf daha önce hiç bu kadar ileriye dönük olmamıştır. Aynı anda piyasaya sürülen hibrit versiyonu ile kompakt sınıfı güçlendiriyor. Dijital iç kısmı, sezgisel kullanımın yeni bir boyutuna olanak tanıyor. Yardımlı sürüş ile 210 km / s hıza kadar çıkabilmek mümkündür. Sürü istihbaratını trafikten Car2X ile kullanan ilk Volkswagen’dir; yani, tehlikelere karşı öngörülebilir bir şekilde uyarılabilir. Dünya prömiyeri, Golf’ün icat edildiği ve son 45 yıldır inşa edildiği ve rafine edildiği Wolfsburg’da gerçekleşmekte. Volkswagen Golf Mk8, Aralık 2019’da piyasaya sürülecek.


2020 Model Volkswagen Golf

Volkswagen AG Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Herbert Diess, “Golf, Yedi nesiller boyunca, 35 milyondan fazla müşteriyi etkiledi. Golf endüstrisi için yeni bir Golf beklediğini belirtti. Golf, teknoloji faaliyetleri ilk çıkışından bu yana en büyük atılımı yapıyor. Volkswagen Binek Araçlarının Genel Müdür Yardımcısı Ralf Brandstätter: “Bu araba tamamen yeni. Ama elbette, bir Golf her zaman bir Golf olmaya devam ediyor. mevcut. “

Volkswagen Golf İç Dizayn


https://www.youtube.com/watch?v=y-Fs59eL16A

Yeni Volkswagen Golf’ün birçok insan için sürdürülebilir mobiliteyi erişilebilir kıldığı bir gerçektir. Dahası, bu Golf Volkswagen ile dijital, kendinden açıklamalı çalışmaya geçiyor. Volkswagen Baş Tasarımcısı Klaus Bischoff: “Karmaşıklığın arttığı bir dünyada, yeni Volkswagen Golf, sürücünün aracı sezgisel olarak çalıştırmasına izin veriyor.” Pratik olarak tüm ekranlar ve kontroller dijitaldir: yeni cihazlar ve çevrimiçi bilgi-eğlence sistemleri, dokunmatik düğmeler ve dokunmatik kaydırıcıları içeren bir ekran manzarasında birleşir. Mevcut olan bilgi aralığını daha da arttırmak için isteğe bağlı olarak bir ön cam ekranı mevcuttur.

Yeni Golf 8 piyasalarda büyük bir etki yapacak gibi görünüyor. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

World of Tanks [SOI] Many GEOs
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın