Hyundai Sonata 2020

 Hyundai Sonata 2020

Here İs The New Hyundai Sonata

The eighth generation Hyundai Sonata, unlike its predecessors, exhibits Hyundai’s Sensuous Sportiness design philosophy, a new Smartstream G 2.5 GDI engine and usable first-line technology. 2020 Sonata production starts in September Hyundai Motor Manufacturing begins in Alabama and retail sales begin in October 2019.

Hyundai Sonata
New Hyundai Sonata

“Sonata bizim planlama ürünümüzdür,” diyor Hyundai Motor America’nın ürün, kurumsal ve dijital planlama başkan yardımcısı Mike O’Brien. Dedim. İlk ve en başarılı etiketlerimizden biri olan Son Sonata’nın tüm miras ve özelliklerimizde özel ve unutulmaz olması gerekiyor. Sonata gelecekteki Hyundai tasarımlarında en son teknoloji vizyonumuzu vurgular. . “

Yeni nesil Hyundai Sonata, Hyundai’nin Sensory Sportiness tasarım dili ile tasarlanmış ilk sedanıdır. Sportif dört kapılı coupe bir bilgisayara bağlanabilir. 2020 Sonata, Hyundai’nin orantı, stil ve teknoloji kullanarak duygusal değer yaratmaya yönelik yeni odağını temsil ediyor. Önden bakıldığında, 2020 Hyundai gibi değil. Hyundai gibi görünmüyor ve müşterileri ikinci kez müşteri aramaya gidiyor. Bir tahtadaki satranç taşları gibi, 2020 Hyundai Sonata da açık bir rol ve orada olan ancak uyumlu bir takımı örnekleyen bir araç portföyü ile yeni bir Hyundai tasarım teması geliştirmeyi başardı ve farklı görünüyordu ve farklı davrandı.

gerilmeler

Hyundai Sonata 2020 1024 12
Hyundai Sonata
Hyundai Sonata 2020 1024 13
New Sonata

New Hyundai Sonata

Hyundai Sonata 2020 1024 51
Hyundai Sonata 2020 1024 4f

Hyundai Sonata (2020)
2020 Hyundai Sonata Sonata
İki keskin karakter çizgisinin ve saf hacminin uyumlu bir karışımını kullanarak, yanda belirgin bir gerilim için hazırsınız. İçbükey ve dışbükey formlarda, seksi coupe benzeri bir karakter düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

En son Sonata, Hyundai’nin geliştirilmiş güç, düşük ağırlık ve gelişmiş güvenlik, verimlilik ve sürüş performansı sunan yeni, planlama aracı platformuna dayanan ilk modelidir. Konfor, rahatlık ve aktif güvenliği arttırmak. Ayrıca, müşterilerine olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için Bose® ile yeni bir öncüye öncülük eden ilk modeldir.

“Sonata, global pazardaki en uzun soluklu ve en başarılı modellerden biri olarak şirketimiz için özel önem taşıyor” dedi. Hyundai Motor Group’un D bölümü. “Yeni nesil Sonata, gelişmiş kişiselleştirme teknolojisine, yeni bir platforma ve bir dizi ADAS teknolojisine dayanan bir ortamda inşa edilmiş bir merkezdir. Müşterilerimizin oradaki yeni modelden hoş bir sürpriz olacağından eminiz.”

Dış Tasarım: Dört Kapılı Coupe Silhouette’te Tanımlanan Duygusal Sportiflik

2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nın Le Fil Rouge dört kapılı coupe konseptinden esinlenen yeni nesil Hyundai Sonata, geniş ve teknoloji dolu bir iç mekana sahip duygusal, sportif dört kapılı bir coupe sunuyor. Dışarıda, arabanın eskisinden daha sportif olduğunu gösteren performans-performans oranları var.

Y Yeni nesil Sonata’nın güzel, sportif ve bilgili dört kapılı coupe silueti var, Sang Hyundai Tasarım Merkezi Başkan Yardımcısı ve Başkan Yardımcısı SangYup Lee dedi. Dedim. “Sonata’nın yeni tasarım dilimiz Sensory Sportiness için başka bir başarılı adım olacağından ve ziyaretiniz için duygusal bir değer sağlayacağından eminiz.”

Yeni tasarımlar, yeni Hyundai Sonata’nın yolunu açan ve farklı bina aydınlatma mimarisine sahip yeni farların en iç noktalarında çalışan bir Dijital Darbeli Izgaraya sahiptir.

Bir krom çizgi, yan yolcu camlarının etrafındaki kanat aynasından akar ve kaputun uzunluğundan aşağı doğru uzanan ve onu alıp keskin bir dik açıyla sona eren bir aramada geri döner. Bu krom şerit gizli Aydınlatma Lambaları ve gizli LED Gündüz Farları mevcuttur.

Hyundai aracı için bir ilk olan Gizli Aydınlatma Lambaları, Sonata’nın ışık mimarisini kullanarak en gelişmiş aydınlatma teknolojisini içeren bir tasarım yeniliğidir. Gizli Aydınlatma Lambaları söner, krom açıktır ve açıldığında yanar.

Işık mimarisi ilk olarak Mart 2018’de Cenevre Otomobil Fuarı’nda Hyundai’nin HDC-1 konsept otomobilinde ortaya çıktı. Lambanın anahtarını alıp güçlü bir tasarım öğesine dönüştürerek yaratıldı. Duygusal sportiflik kavramının yanı sıra hafif mimari, gelecekteki Hyundai otomobillerinin tasarımının kimliğidir.

Sonata’nın kenarları, pencereleri ve gün boyunca yanan bir yere bağlandı. Bu iki karakter çizgisi boyunca, Hyundai Sonata yumuşak ve zarif bir çekicilik sunuyor.

Yanda, şık otomobilin sportifliğini oluşturur

Hyundai Sonata 2020 1280 04
Hyundai Sonata 2020 1280 1e

kaynak:www.netcarshow.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın