Borsa Takip Programı Ücretsiz Seçenekler

 Borsa Takip Programı Ücretsiz Seçenekler

Borsa takip programı ücretsiz olarak yaralanmak, finans piyasalarında bilinçli bir yatırım yapmanın ilk adımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Ücretsiz takip programı, bilinçli bir şekilde başvurmak isteyen yatırımcıların hem kararlarında hem de günlük yaşamlarında yardımcı olabilmektedir. Bu araçlarla, güvenli ve iyi getiri ile yatırım yapmak da mümkündür. Bazı uygulamalar finansal planlamanın amacını da içerebilmektedir.

Finansal piyasayı takip etmek için faydalı uygulamalar kullananlar da her zaman, her yerde doğru bilgiye sahip olabilirler. Bunun nedeni, verilerin avucunuzun içinde olmasıdır. Yatırım siteleri ise bir bilgi tabanı oluşturarak çeşitli işlemlerin yürütülmesini sağlar.

borsa takip programi ucretsiz2
Borsa Takip Programı Ücretsiz

Borsa Takip Programı Ücretsiz Uygulamaları

Ücretsiz borsa takip programlarıdan biri olan Bloomberg, finans piyasasında referans olarak kabul edilmektedin. Bloomberg uygulaması Android ve iOS için mevcuttur. Uygulama kullanıcıların finansal piyasa bilgileri izlemesine olanak verir. Platform ayrıca kullanıcıların uygulamadaki verileri özelleştirmelerine ve pazar konumlarına ilişkin daha kapsamlı bir görünüm elde etmelerine olanak tanımaktadır.

XP Yatırımları Investimentos uygulaması finans piyasasını takip etmek için en kullanışlı uygulamalardan biridir. Platform iOS ve Android için kullanılabilmektedir. Uygulama tüm profiller için farklı yatırım seçenekleri sunmaktadır.

Ayrıca, blogu aracılığıyla bir bilgi portalı getirmektedir. Bir başka özelliği ise karşılaştırmalar ve analizlerin yapılmasının yanı sıra yatırım bilgilerinin tamamlanmasıdır.

Bu şekilde, uygulama kaynak tahsis etme görevinde yardımcı olmaktadır. Yatırımları simüle etme imkanı da vardır.

MSN Money de dünyada derlenmiş siteler ve kaynakların bileşimine dayanan bir program olarak bilinmektedir. Bu sayede finans piyasasında yaşanan tüm değişiklikleri yakından takip etmek söz konusu olmaktadır. .

Ücetsiz Uygulama İle Kolay Takip

Borsa takip programı ücretsiz Investing dünyadaki ana ekonomik olayları gerçek zamanlı olarak güncelleme seçeneğine sahiptir. Finans piyasasındaki haberlerin ve hisse senedi hareketlerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesine imkan verir. Ayrıca, kullanıcılara dünya çapında borsalarda işlem gören 20 binden fazla finansal araç hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlamaktadır.

Yatırımcılar dünyanın büyük ekonomileri dışında kalan ekonomilerin özel kapsama tadını çıkarabilmektedir. Bu fırsatın pek görünür olmayan pazarlarda yatırımlar için yeni fikirler üretebilmesi söz konusu olmaktadır. Uygulama ücretsiz ve Android ve iOS için kullanılabilir özelliğindedir. Yahoo! Finans da mali piyasada en kapsamlı veri tabanlarından birine sahiptir. Platformun Android ve iOS için uygulaması vardır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın